Перехрестя Личаківська-Мечникова відкриють в середині червня

12/04/2017 - 22:43
Вулиця Мечникова, на якій завершено новий капітальний ремонт, з середини червня отримає новий відремонтований виїзд на Личаківську

на сторінку новобудови ЕКО-ДІМ на Мечникова

«Роботи виконуються у декілька етапів. Перший етап – це зробити якомога скоріше проїзд з вул. Личаківської до вул. Мечникова. Ми поставили собі мету: орієнтовно до 12 червня цей проїзд зробити. Наступна частина робіт  – це вже від вул. Мечникова до вул. Пасічної. Це і трамвайне полотно, і колектор, й інженерія, всі мережі і, звичайно, сама дорога. Усе має бути зроблено достатньо якісно, роботи повинні тривати до кінця цього року», - передає слова міського голова Львова Андрія Садового сайт міської ради.

Відтак, на вул. Личаківській буде проведена повна капітальна реконструкція дорожнього покриття, заміна трамвайної колії, контактної мережі, і найголовніше - це виконати ремонт усіх комунікацій.

Вартість робіт вул. Личаківської складає приблизно 6 млн. євро.

На час закриття вул. Личаківської громадський транспорт здійснює об’їзд по вул. Некрасова у два боку і приватний транспорт по вул. Репіна – вул. Сагайдачного – вул. Круп’ярська теж у два боки.

. Ціни без посередника.