Новини

10/05/2019 - 11:01

Сьогодні більша частина українців проживає у великих містах і дедалі меншу кількість часу проводить на природі. Ці обставини щорічно погіршують не лише фізичне, а й психічне здоров’я людей. До таких висновків вже встигли дійти науковці різноманітних університетів, що досліджували вплив міста на людину.

22/04/2019 - 11:49

Паркінг – це найважливіша інфраструктурна частина будь-якого житлового об’єкта, що багато в чому визначає його клас і ринкову привабливість. Не менш актуальне значення мають якісні характеристики паркінгів: надійність, відповідність європейським стандартам і вимогам покупців.

11/04/2019 - 17:45

На ринку нерухомості для класифікації типу житлового будівництва часто використовують терміни «економ-клас», «комфорт-клас», «еліт-клас» і «бізнес-клас». Спробуємо розібратись, які критерії кожного класу, адже чітких вимог не існує, а ті рамки, які окреслюються досить розмиті. Часом можна зустріти змішані поняття: «економ-плюс», «економ-комфорт» і т.д. Це стається тому, що вимоги ринку змінюються, покупець стає більш вимогливий і забудовники створюють свої проекти на межі класів, намагаються додати новий варіант в існуючу класифікацію.

. Ціни без посередника.