Іпотечний кредит від єОселя в «Еко-Дім на Надійній» від Ощадбанку

Успішно відбулась акредитація на придбання квартир в мікрорайоні малоповерхової забудови  «Еко-Дім на Надійній» через Ощадбанк на пільгових умовах: https://www.oschadbank.ua/credit/eoselia. 

Це наш наступний житловий комплекс, квартири в якому можна купити в рамках державної програми іпотечного кредитування єОселя. Скористатись програмою можуть окремі категорії українців, а саме кадрові військові та правоохоронці, медичні працівники, вчителі та науковці. Вони можуть отримати кредит на квартиру на особливих умовах. 

Зокрема, в житловому комплексі «Еко-Дім на Надійній» під програму пропонуємо квартири в  будинках №4, 5, 6, 7 і 8. Ступінь завершення будівництва яких 90%. Здача в експлуатацію запланована на літо цього року.

«ЕКО-ДІМ на НАДІЙНІЙ» – це сучасний житловий мікрорайон малоповерхової забудови з власною інфраструктурою, який створений з думкою про комфортне життя в гармонії з природою. Чудове розміщення – з одної сторони Винниківський природній лісопарк, з другої сторони  недалеко до вул. Зеленої (район Старого Сихова), одної з основних транспортних «артерій» Львова. В місті, але біля лісу. Житловий комплекс не черговий «мурашник», а спільнота однодумців, добрих сусідів, які мають подібні цінності та стиль життя. 

Будуємо простір комфортного життя в сучасному форматі «Живи, працюй, відпочивай!» Площа комплексу достатньо велика – 3,4 гектари. Більше за посиланням https://eko-dim.com/nadijna/

В будинках №4, 5, 6, 7 і 8 є вільні 2 і 3 кімнатні квартири площами від 67 м2, які можна купити завдяки програмі єОселя. Наприклад:

2 кімнатні:

https://eko-dim.com/realty/eko-dim-na-nadijnij/kupyty-kvartyru-%e2%84%964-2-kimnatna-2/

https://eko-dim.com/realty/eko-dim-na-nadijnij/kupyty-kvartyru-%e2%84%9621-2-kimnatna/

https://eko-dim.com/realty/eko-dim-na-nadijnij/kupyty-kvartyru-%e2%84%962-2-kimnatna/

3 кімнатні: 

https://eko-dim.com/realty/eko-dim-na-nadijnij/kupyty-kvartyru-%e2%84%9613-3-kimnatna/

https://eko-dim.com/realty/eko-dim-na-nadijnij/kupyty-kvartyru-%e2%84%9616-3-kimnatna-3/

https://eko-dim.com/realty/eko-dim-na-nadijnij/kupyty-kvartyru-%e2%84%969-3-kimnatna-3/

Планування квартир і детальнішу інформацію про оформлення можна отримати звернувшись у відділі продажу «Еко-Дім»: 0 800 40 20 10 (всі дзвінки безкоштовні в межах України) Viber +380 67 151 36 87

Compare listings

Compare