Житловий будинок вул. Мечнікова (2014)

Фотогалерея:
Збудовано
2014 рік
Проектанти
Проектна організація – ТзОВ «Архітектурна майстерня «Метрополіс»
Архітектори – Володимир Малиш, Вікторія Цигельна; Конструктор – Ігор Кархут
Кількість квартир
119

Будинок по вул.Мечнікова, 16А – будинок бізнес-класу, неподалік історичного центру м. Львова, розташований біля найбільш мальовничішого куточка міста – парку Погулянка.

 

Це центр міста, і сам будинок  належить до  елітного  житла. Частина збереженої споруди  продиктувала комфортабельність австрійського житлового  будівництва.  Кількість  балконів,  високі  стелі  та інші  запроектовані  елементи відповідають  рівню австрійського житла початку століття.

В  останній  секції  будинку  запроектовано  дворівневі  квартири  з  панорамою  на  самісінький центр Львова - площу Ринок та Ратушу.Нижня частина будинку максимально збережена. Архітектурним рішенням було і відновлення усього декору обрамлення вікон перших поверхів споруди.

                                                                                                                                                Вікторія Цигельна,  головний інженер проекту

 

 

Для тих, хто любить багато простору – квартири в будинку на вулиці Мечнікова – величезна знахідка. Власник такого помешкання отримуватиме справжній комфорт життя – затишок, спокій і повноцінний релакс.

Тут є усі можливості щоб спланування простір для себе і широке поле для дизайнерських задумів.

У даному проекті з передпокою квартири, де розміщена велика шафа - в якій достатньо місця для верхнього одягу та речей домашнього ужитку, - відразу потрапляєш у відпочинкову зону. В цьому проекті вітальня об’єднана з кухнею. Важливо, що таке об’єднання дає можливість коригувати кожну з частин за рахунок іншої. Наприклад, хто любить готувати - для нього є пріоритетом  велика кухня, де слід розмістити багато побутової техніки, різного приладдя і водночас, щоб було просторо. Для когось – важливо по максимуму залишити місце для великої вітальні.

Окрасою даної квартири є об’єм приміщення, а саме - високі 4-метрові стелі дозволяють максимально використовувати простір і мати багато денного світла. До того ж, в даному варіанті, коли кухня-вітальня обєднані – то природнє освітлення є кращим, аніж це було б в окремих кімнатах – за рахунок двох великих вікон. У такому приміщенні почуваєшся вільно та легко.

Вдалим моментом є те, що у квартирі знаходяться два санвузли. У ванну кімнату господарів можна потрапити безпосередньо зі спальні – тобто вона є особистою. Інший - санвузол розміщений окремо - з входом з коридору. До речі, обидва санвузли – повноцінні. Тут є ванна, унітаз, умивальник,  місце для пральної машини.

Спальня господарів освітлена двома великими вікнами на суміжних стінах. Як наслідок, освітлення є рівномірним і насиченим. Тут легко поміщається велике двоспальне ліжко, шафа, робочий стіл. Друга спальня може використовуватися, як для гостей, або як дитяча кімната. Безпосередньо в цьому проекті передбачено кімнату для дівчинки. Повноцінно вміщається просторе ліжко, шафа, комод, є ігрова та робоча зони.

Залежно від побажань дизайнерські рішення у даному помешканні можуть бути різноманітними – від класичного інтер’єру до сучасного.

 

Володимир Каралюс та Віталій Равлюк, дизайн-студія  Vlodko Design

 

 

 

. Ціни без посередника.