Житловий комплекс Мазепи-Плугова (2008 рік)

Фотогалерея:
Збудовано
2006-2008 роки
Проектанти
Проектна організація - ДП ДПІМ "Містопроект"
Авторський колектив: Архітектори - Лідія Кутна, Олександр Сай; Ірина Белякова, Оксана Лундяк, Олександра Дрібнюк
Конструктор - Валерій Куликовський
Кількість квартир
706
Комерційні приміщення
3 100 кв.м.
Парко місця
987 кв.м. + гаражі 869 кв.м.

Збудовано квартал у північній частині Львова. При проектуванні пріоритетом було розміщення - близькість до транспортних розв'язок і зелених зон. Прийнято рішення про будівництво дитчого садка та школи всередині кварталу; створення управляючої компанії для обслуговування будинку та облаштування території довкола; створення умов для  інфраструктури. 

Такий підхід себе повністю оправдав, а за проект та будівництво дитячого  центру «ЕКОЛЕНД»  компанія «Еко-Дім» отримала урядову відзнаку «Краща будівля 2011 року».

 

У своїй діяльності ЕКО-ДІМ завжди керується принципом будівництва не просто квадратних метрів, а повноцінного житлового простору для мешканців. 

Це і висока якість самих будинків, і благоустрій території довкола нього, планування повноцінної інфраструктури, дитячих та спортивних майданчиків. 

Упевнений, що саме таке ставлення до своєї праці та мешканців і дозволило нам створити цей район таким, який він є сьогодні, і отримати відзнаку за свою роботу.

Володимир Артемович,голова правління  компанії «ЕКО-ДІМ»

 

Житловий квартал на вулиці Мазепи-Плугова – перший, якщо не єдиний, житловий квартал із повним обслуговуванням, який збудований у Львові в часи незалежної України. І насправді будівництво мікрорайонів має свої переваги – адже паралельно будується інфраструктура і приміщення торгово-обслуговуючого призначення: магазини, школи, садочки, побутове обслуговування, навіть ЖЕКи.

Житлові ж будинки, які появляються поодиноко, найчастіше стають додатковим навантаженням на вже існуючу інфраструктуру. Скажімо, магазинів чи закладів харчуванння у нас більш-менш достатньо. А от зі школами та дошкільними закладами у Львові проблема. Цього не скажеш про наш квартал – збудований і працює «Політехнік-Еколенд», дитячий заклад, який включає початкову школу і садочок.

Протягом  проектування  і  будівництва  житлового  кварталу  ми  пройшли  повний етап  переходу від збірних конструкцій до монолітних безригельних каркасних конструкцій.

Лідія Кутна, архітектор ДП ДІПМ «Містопроект»

 

. Ціни без посередника.