проспект Червоної Калини, 58 (2011-2014)

Фотогалерея:
Збудовано
2011-2014
Проектанти
ТзОВ «Архітектурна майстерня «Метрополіс»
Архітектор – Володимир Малиш, Головний інженер - Вікторія Цигельна
Конструктор – Віктор Козубський
Кількість квартир
859
Комерційні приміщення
3 709 кв.м.
Парко місця
2 100 кв.м.

 

 

Житловий  комплекс  на  Сихові  (проспект  Червоної  Калини-вулиця Скрипника) проектували одночасно з укладенням Генерального плану Львова, оскільки він мав завершити вигляд та планування центральної частини мікрорайону.

Такий підхід забезпечив головні умови «нової урбаністичної концепції», що успішно впроваджується в містах Європи. Це створення соціально-цілісного та комфортного міського простору, доступність послуг та сервісів (що суттєво економить час, зусилля та кошти мешканців) і розвиток громадського простору. 

 

Це  один  із  найбільших  будинків,  які  звели  останнім часом у  Львові.  Він  має 14  під’їздів. 

Головна  ідея проекту  –  створити  сучасне  комфортне і недороге житло та одночасно пов’язати існуючу і нову забудову Сихова.

На містобудівне рішення об’єкту також суттєво вплинуло сусідство із церквою Різдва Пресвятої Богородиці і комплексом супермаркету «Арсен». Окрім  мотивів  функціоналізму,  в  архітектурі  фасадів  будинку є мотиви дзеркальної архітектури, адже забудовник за власний кошт засклив балкони і лоджії, що надало будівлі прозорості і легкості.

У будинку запроектовано і квартири «бюджетного» типу, й елітні багатокімнатні помешкання. Водночас рівень комфорту для всіх жителів на високому рівні.

Вікторія Цигельна, головний інженер проекту

 

 

 


 

. Ціни без посередника.