Комплекс по вул.Бойківська (здано в експлуатацію 2014 р)

Фотогалерея:
Збудовано
здано в експлуатацію в 2014 р.
Проектанти
ТзОВ "Зелемінь"
архітектор - Наталя Зінчук
Кількість квартир
101
Комерційні приміщення
1 429 кв.м
Парко місця
паркінг - 2 788 кв.м.

Єдиний комплекс з 4-ьох 7-ми-поверхових будинків та 3 котеджів, підземний та наземний паркінги, закрита територія, поруч з парком "Горіховий Гай". Один з креативних новозбудованих комплексів Львова, що незвичайністю і зручністю свого планування та архітектури задає нові стандарти престижу. 

Ми намагалися максимально інтегруватися у природнє середовище і рельєф. Будь-яке втручання – це вже означає зміну, щось відмінне від того, що було. Тому надважливо бути відповідальним. Комплекс будинків на вулиці Бойківській – це черговий крок до того, щоб безпомилково потрапляти у середовище, не псуючи його, а навпаки, покращуючи. До того ж, якщо розглядати панораму міста, то будинки органічно вписуються, не порушуючи містобудівної тканини та існуючих домінант. 

Усі помешкання в будинках ми облаштували з максимально великими вікнами. Початковою була ідея – створення інсоляції та панорамності на три сторони світу. Квартири обладнанні великими зеленими терасами з врахуванням гідро-, теплоізоляції та безпеки. І хоча довкола будинків є парк, люди отримали своєрідний сад, у який потрапляєш, переступивши поріг свого помешкання.

Зрозуміло, що це не лише зручність та комфорт. Це ще й копітка робота – сміття,  сніг,  чищення  водостоків  від  листя.  Усе,  як  біля  приватного  будинку. Територія  загалом  облаштована паркінгами, пластично вирішена проблема схилів. Усе досить органічно та комфортно.

Наталя Зінчук, 

головний архітектор ТзОВ «Зелемінь»

 

. Ціни без посередника.