Днями ми отримали СЕРТИФІКАТ № ІУ123210618441 від ДЕРЖАВНОЇ АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНОЇ ІНСПЕКЦІЇ УКРАЇНИ, який засвідчує відповідність закінченого будівництвом об’єкта проектній документації та підтверджує його готовність до експлуатації: найменування об’єкта згідно з проектом Будівництво багатоквартирного житлового будинку в с. Лисиничі Пустомитівського району Львівської області (1-ий пусковий комплекс). Здача черги відбулась згідно плану. Зараз будівельники зводять 2 чергу житлового комплексу.

«ЕКО-ДІМ на Тракті II» – це 8-10 поверховий житловий комплекс у затишному передмісті Львова. Тут галас та метушня туристичного центру не заважатимуть Вашому відпочинку, а зручне транспортне сполучення дозволить швидко дістатись міста. Лише 15 хвилин автомобілем до центру Львова та 5 хвилин до найближчої зупинки транспорту.

Купуючи тут квартиру, Ви заощаджуєте двічі – на вартості житла та на рахунках за тепло. Адже при будівництві використані сучасні енергоощадні технології, екологічні матеріали та встановлено індивідуальне опалення.

Акційна ціна 15500 м2 на 3 кімнатну квартиру в “Еко-Дім на Тракті ІІ” (2 черга).  тут

Здача в експлуатацію 2 черги в 2022 році.