будинок по вул. Під Голоском (2015)

Фотогалерея:
Збудовано
2015
Проектанти
ПП «Артвир»
Архітектор – Данило Швець
Конструктор – Роман Боровий
Кількість квартир
226
Комерційні приміщення
444 кв.м.
Парко місця
підземний паркінг та стоянка

Сама ділянка є цікавою, оскільки міститься на пагорбі. І вже з 2-3 поверху відкривається гарний вигляд на місто. На верхніх поверхах запроектовано  дворівневі  квартири.  Там  просто-таки  чудова панорама.
Тут передбачено підземний паркінг і належну відпочинкову територію.
Конструктивна  схема  будинку  –  монолітний  залізобетонний  каркас.  Таке рішення  більш  мобільне  і  дає  змогу  власнику  без  надмірних  проблем здійснити перепланування у квартирі. Це приємно, коли можеш власноручно формувати своє помешкання.

Підхід до створення кімнат у квартирах у нас незмінний.  Вони  не  є  видовженими  чи  якимись  нестандартними,  а  саме 
квадратними, що дає змогу максимально ефективно та зручно використати площу. Через неправильну форму потенціал площі можна втратити, і великі квартири  можуть  стати  менш  ефективними,  ніж  маленькі  з  правильним плануванням. Тому ми завжди приділяємо максимальну увагу формам кімнат.
У зовнішньому вигляді будинку ми спробували новий підхід – змінили типову фасадно-віконну  композицію.  Так,  кількість  та  розміри  вікон  змінюються по поверхах із певною послідовністю. Без погіршення характеристик самих квартир ми створили колоритну зовнішню динаміку.


Данило Швець, архітектор ПП «Артвир»

Новобудови та житлові комплекси у Львові. Купівля, продаж нерухомості від надійного забудовника. Каталог, карта та пошук квартир. Ціни без посередника.