Квартири в будинку по вул. Під Голоском

05/08/2013 - 11:42
ЕКО-ДІМ розпочав продаж 1-, 2-, 3- квартир в новобудові по вул.Під Голоском. Планування, умови, технічні характеристики.

Житловий будинок на вулиці під Голоском 

Розташовано  в  районі  вулиць  Чорновола-Варшавська,  у  затишному  місці,  на  мальовничому пагорбі із чудовими краєвидами на місто. 

 

Загальні характеристики житлового будівництва:

 

Безвідсоткове розтермінування - для квартир в будинку Під Голоском - до грудня 2015 року

 

Вартість квартир зафіксована в гривнях. Покупцю не потрібно звірятися зі зростанням валюти і перераховувати вартість квартири – вона залишається тією ж, що і була.

 

Купівля квартири в новобудовах «ЕКО-ДІМ» (первинний ринок нерухомості) відбувається через Фонд Фінансування Будівництва. Це прозора та законна схема продажу житла на стадії будівництва.

 

Покупець має змогу ознайомитися з відкритою документацією і дозвільними документами. Також, за бажанням, клієнт має доступ до будівництва, може оглянути стан і якість своєї квартири (з безумовним дотриманням вимог безпеки, а також за погодженням та в обов’язковій присутності менеджера агентства).

*

 

Основна інформація про будинок:

10-поверховий будинок, Керамічна цегла, Попереднє утеплення фасаду, Автономне опалення в кожній квартирі – встановлюють двофункційні котли та батареї, Металопластикові вікна, Вхідні металеві двері, Всі лічильники.

початок будівництва: 2013 р.

здача в експлуатацію: 2015 р.

*

Вільні квартири (відкриється в новому вікні)

*

 

        

 

 

            

*

Проектна організація – ПП «Артвир»

Архітектор – Данило Швець 

Конструктор – Роман Боровий

 

Сама ділянка є цікавою, оскільки міститься на пагорбі. І вже з 2-3 поверху відкривається гарний вигляд на місто. На верхніх поверхах запроектовано  дворівневі  квартири.  Там  просто-таки  чудова панорама.

Тут передбачено підземний паркінг і належну відпочинкову територію. 

Конструктивна  схема  будинку  –  монолітний  залізобетонний  каркас.  Таке рішення  більш  мобільне  і  дає  змогу  власнику  без  надмірних  проблем здійснити перепланування у квартирі. Це приємно, коли можеш власноручно формувати своє помешкання. Підхід до створення кімнат у квартирах у нас незмінний.  Вони  не  є  видовженими  чи  якимись  нестандартними,  а  саме квадратними, що дає змогу максимально ефективно та зручно використати площу. Через неправильну форму потенціал площі можна втратити, і великі квартири  можуть  стати  менш  ефективними,  ніж  маленькі  з  правильним плануванням. Тому ми завжди приділяємо максимальну увагу формам кімнат.

У зовнішньому вигляді будинку ми спробували новий підхід – змінили типову фасадно-віконну  композицію.  Так,  кількість  та  розміри  вікон  змінюються по поверхах із певною послідовністю. Без погіршення характеристик самих квартир ми створили колоритну зовнішню динаміку.

Данило Швець, архітектор ПП «Артвир»

 


 

Новобудови та житлові комплекси у Львові. Купівля, продаж нерухомості від надійного забудовника. Каталог, карта та пошук квартир. Ціни без посередника.