Двозонний облік електроенергії без додаткових оплат

06/03/2017 - 15:14
В новобудовах ЕКО-ДІМ, зданих в експлуатацію, починаючи з 2015 року, встановлені лічильники (такі ж лічильники встановлюватимуться в квартирах новобудов, що будуються), які дають можливість за бажанням власника квартири перейти на багатозонний облік та заощаджувати 50% вартості в нічний час. При двозонному обліку вартість електроенергії протягом 23,00-07,00 години – на 50% дешевша.

В інший час тариф стандартний. Такі ж лічильники встановлюватимуться і в нових будинках ЕКО-ДІМ, які будуються.

Для того щоб перейти на двозонний облік електроенергії необхідно здійснити лише три кроки:
1. Реєструємося на сайті Львівобленерго в розділі «Мій дім», створивши особистий кабінет.
Тут ви же можете подавати показники лічильника електроенергії щомісяця, що дуже зручно.
2. Заходимо в особистий кабінет
3. Внизу сторінки в розділі «Заява Двозонний облік» натискаємо кнопку Переглянути заяву, перевіряємо чи все вірно сформовано і натискаємо кнопку «Відправити заяву»
Все.
За декілька днів Вам прийде лист з Львівобленерго про те що Ваш лічильник буде перепрограмовано на двозонний тариф і при цьому нічого доплачувати Вам не потрібно, оскільки лічильник електроенергії в квартирах ЕКО-ДІМ підлягає перепрограмуванню. (Якщо лічильники стоять старі то приходить рахунок на оплату за заміну лічильника в розмірі +/- 1200-1500 грн.)
Протягом місяця працівники Львівобленерго прийдуть і перепрограмують Ваш лічильник електроенергії в двозонний облік.
детальніше про процедуру переходу на двозонний облік

Новобудови та житлові комплекси у Львові. Купівля, продаж нерухомості від надійного забудовника. Каталог, карта та пошук квартир. Ціни без посередника.