Відеопрезентації квартир в новобудові ЕКО-ДІМ на Мечникова

06/02/2017 - 13:17
Презентація квартир в новобудові ЕКО-ДІМ на Мечникова в зручному відео-форматі дає можливість «зсередини» побачити планування квартири, зокрема розташування, планування та площі всіх кімнат.

Вони відображені у пропорціях та прописано фактичний «метраж» кожної кімнати.

Також презентація дає можливість оцінити вікна квартири – це «французький балкон» - від підлоги до стелі з металевим огородженням висотою 1,2м ззовні, та вікно, що починається з відмітки 0.5м над рівнем підлоги, а над підвіконником є глуха секція вікна 0.4м, і вже вище неї відкривна секція.

Це особливо зручно, адже можна відкривати вікна, не переживаючи, що для цього потрібно переставляти з підвіконника квіти чи інше, що там стоїть – вони не заважають відкриванню.

1-ий під'їзд

1 кімнатна квартира 46,7 кв.м. (на прикладі квартири № 8) - відеоогляд

2-кімнатна 74,9 кв.м. (на прикладі квартири № 1)​ відео огляд

3-кімнатна 99,8 кв.м. (на прикладі квартири № 24) відео огляд

 

2-ий під'їзд

Відео квартири площею 48,2 кв.м. (на прикладі квартири № 38)  - відеоогляд

3 кімнатна квартира 95 кв.м. (на прикладі квартири № 33) - відеоогляд

2-кімнатна 70,7 кв.м. (на прикладі квартири № 48)​ відео огляд

3-кімнатна 97,6 (на прикладі квартири №​ 39) – відео огляд

(інтер’єр квартири обрано для прикладу)

«Відеопрезентації – зручний спосіб побачити особливості квартир. В такий спосіб ми свого часу представляли новобудови ЕКО-ДІМ на Червоної Калини,37, на Орній та Величковського. І як показав досвід – людям це зручно та цікаво. Візуалізація самого будинку та квартири дає набагато краще представлення і відповідно краще розуміння, що саме і в який спосіб запроектовано. Додатково  до відео презентацій, як і для попередніх новобудов, буде присутній і віртуальний тур квартирою. За його допомогою можна в зручний спосіб оглянути квартиру за власним комп’ютером».

 

Житловий комплекс ЕКО-ДІМ на Мечникова будується в одному з історичних районів Львова, поруч з парком Погулянка та близько сучасного адміністративного центру.

Житловий комплекс запроектовано поруч з уже збудованим будинком ЕКО-ДІМ на цій вулиці - будинок Мечникова,16г - який проектувався,виходячи з наявної в цьому районі комфортабельності австрійського житлового  будівництва та технологій і вимог сучасності.

сторінка новобудови

Новобудови та житлові комплекси у Львові. Купівля, продаж нерухомості від надійного забудовника. Каталог, карта та пошук квартир. Ціни без посередника.