Комплекс по вул.Бойківська (здано в експлуатацію 2014 р)

Фотогалерея:
Збудовано
здано в експлуатацію в 2014 р.
Проектанти
ТзОВ "Зелемінь"
архітектор - Наталя Зінчук
Кількість квартир
101
Комерційні приміщення
1 429 кв.м
Парко місця
паркінг - 2 788 кв.м.

Єдиний комплекс з 4-ьох 7-ми-поверхових будинків та 3 котеджів, підземний та наземний паркінги, закрита територія, поруч з парком "Горіховий Гай". Один з креативних новозбудованих комплексів Львова, що незвичайністю і зручністю свого планування та архітектури задає нові стандарти престижу. 

Ми намагалися максимально інтегруватися у природнє середовище і рельєф. Будь-яке втручання – це вже означає зміну, щось відмінне від того, що було. Тому надважливо бути відповідальним. Комплекс будинків на вулиці Бойківській – це черговий крок до того, щоб безпомилково потрапляти у середовище, не псуючи його, а навпаки, покращуючи. До того ж, якщо розглядати панораму міста, то будинки органічно вписуються, не порушуючи містобудівної тканини та існуючих домінант. 

Усі помешкання в будинках ми облаштували з максимально великими вікнами. Початковою була ідея – створення інсоляції та панорамності на три сторони світу. Квартири обладнанні великими зеленими терасами з врахуванням гідро-, теплоізоляції та безпеки. І хоча довкола будинків є парк, люди отримали своєрідний сад, у який потрапляєш, переступивши поріг свого помешкання.

Зрозуміло, що це не лише зручність та комфорт. Це ще й копітка робота – сміття,  сніг,  чищення  водостоків  від  листя.  Усе,  як  біля  приватного  будинку. Територія  загалом  облаштована паркінгами, пластично вирішена проблема схилів. Усе досить органічно та комфортно.

Наталя Зінчук, 

головний архітектор ТзОВ «Зелемінь»

 

Новобудови та житлові комплекси у Львові. Купівля, продаж нерухомості від надійного забудовника. Каталог, карта та пошук квартир. Ціни без посередника.