ЕКО-ДІМ на Мечникова

Новий проект - новобудова в Личаковському районі Львова по вул. Мечникова

Фасад будинку:
1 поверх
1 поверх 1 черга
типовий (2-9) поверх
типовий (2-9) поверх 1 черга
10-ий поверх
10-ий поверх 1 черга
антресоль
антресоль 1 черга
Он-лайн резервування
Житловий комплекс
Мечникова
Дозвіл
Декларація про початок виконання будівельних робіт ЛВ 08 3163192102 від 14 листопада 2016 р., зареєстрована ІДАБК у м.Львові
Планована дата здачі
2 квартал 2018
Ціна за м2
від 24 000 грн / м2
Кількість поверхів
10
  • Знижка до 100 000 грн на квартири 1-го поверху при повній оплаті
  • Розпочато продаж квартир в новому ЖК Мечникова-2

Детальніше в офісах ЕКО-ДІМ 

(контакти та карта розміщення офісів відкриються в новому вікні)

 

Квартири в новому житловому комплексі по вулиці Мечникова - одному з історичних районів Львова, поруч з парком Погулянка та близько сучасного адміністративного центру.

Житловий комплекс запроектовано поруч з уже збудованим будинком ЕКО-ДІМ на цій вулиці - будинок Мечникова,16г - який проектувався,виходячи з наявної в цьому районі комфортабельності австрійського житлового  будівництва та технологій і вимог сучасності. Новий житловий комплекс стане продовженням цієї традиції.

Запроектовані 1-, 2- і 3-кімнатні квартири - продумані та зручні з доцільною площею шкління, що дозволить мати максимум освітлення в квартирі та огляд.

На верхніх поверхах - дворівневі квартири різної площі та квартирності.

 

tabs_group

Хід будівництва
14/04/2017 - 12:18

В офісах АН "ЕКО-ДІМ" можна здійснити попереднє резервування квартир в новому будинку ЕКО-ДІМ на Мечникова. Менеджери агенції ознайомлять з плануванням нового будинку, характеристиками та допоможуть обрати варіант квартири за Вашими побажаннями. Також детальнішу інформацію можна отримати, скориставшись формою зворотнього зв'язку на сайті чи заповнивши форму замовлення консультації

12/04/2017 - 22:43

Вулиця Мечникова, на якій завершено новий капітальний ремонт, з середини червня отримає новий відремонтований виїзд на Личаківську

06/02/2017 - 13:17

Презентація квартир в новобудові ЕКО-ДІМ на Мечникова в зручному відео-форматі дає можливість «зсередини» побачити планування квартири, зокрема розташування, планування та площі всіх кімнат.

Отримати консультацію

Новобудови та житлові комплекси у Львові. Купівля, продаж нерухомості від надійного забудовника. Каталог, карта та пошук квартир. Ціни без посередника.